Press "Enter" to skip to content

Akcja w intencji ochrony młodego pokolenia 13 listopada 2019

13 listopada w tradycyjnym kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętego Stanisława Kostki – patrona Polski, dzieci i młodzieży.

Z tej okazji Prywatne Katolickie Stowarzyszenie Wiernych Tradycji Łacińskiej im. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus pragnąc kontynuować działania na rzecz ochrony rodzin i dzieci zaprasza do ogólnodostępnej akcji, aby w trosce o najmłodszych 13 listopada 2019 roku podjęto:

1. Odprawienie Mszy Świętej w tradycyjnym rycie rzymskim w intencji ochrony młodego pokolenia przed deprawacją, edukacją seksualną i akceptacją grzechu sodomskiego.
2. Publiczne odmówienie różańca świętego.
3. Ofiarowanie postu ścisłego.

Wobec coraz powszechniej szerzącej się demoralizacji i seksualizacji dzieci zachęcamy wszystkie środowiska związane z tradycją katolicką do podjęcia w/w trudu, bez którego okowy zła nie mogą być skruszone.

Główne obchody naszej akcji odbędą się w Sanktuarium w Rostkowie, skąd pochodził Św. Stanisław Kostka. O godz. 13:30 odmówimy Różaniec. O godz. 14:00 Mszę Świętą w tradycyjnym rycie rzymskim odprawi i kazanie wygłosi Ksiądz Jacek Bałemba SDB.

Plakat informacyjny dla indywidualnych parafii oraz środowisk tradycyjnych do pobrania w formacie PDF: AKCJA W INTENCJI OCHRONY MŁODEGO POKOLENIA 13 LISTOPADA 2019

Dane kontaktowe:
Prywatne Katolickie Stowarzyszenie
Wiernych Tradycji Łacińskiej
im. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
01-361 Warszawa, ul. Drogomilska 23/95
e-mail: stowarzyszenie@wiernitradycjilacinskiej.pl
tel. +48 504-230-217

Mission News Theme by Compete Themes.